http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php

APIE MUS

Per visą egzistavimo laikotarpį įmonė nuėjo sudėtingą bendradarbiavimo ir ieškojimų kelią. Teko dirbti paslaugų, tarpininkavimo ir pardavimų sferose. Prekiavome užsienio šalių elektrotechnikos ir automatikos įrenginiais bei detalėmis, vykdėme instaliavimo darbus.

Nuo 2012m. bendrovė iš esmės suformulavo prioritetines savo veiklos kryptis. Šiuo metu pagrindinė įmonės darbo sritis-GSM apsaugos, stebėjimo, kontrolės ir vaizdo sistemų bei jų sudedamųjų dalių didmeninė ir mažmeninė prekyba. Atstovaujame penkis stambius Kinijos gamintojus.

Bendrovė suformavo nors ir nedidelę, tačiau nuolat ieškančią naujovių bei efektingai dirbančią komandą. Savo dalykines, marketingo ir profesines žinias nuolat giliname dalyvaudami techniniuose seminaruose, konferencijose bei įvairiuose susitikimuose su Lietuvos ir partneriais iš užsienio.

Mūsų  Įmonės Vizija – patikimumas ir aukšta aptarnavimo kokybė siekiant patenkinti mūsų klientų lūkesčius ir maksimalius poreikius. Be perstojo plėtoti įmonės veiklą, diegiant inovacijos  ir šiuolaikine technologija paremtus sprendimus.

Įmonės Misija –  prisitaikyti prie svyruojančių ekonomikos pokyčių sėkmingai plečiant įmonės veiklą. Skatinti  darbuotojų atsakomybę,  užtikrinti jų profesinių ir dalykinių žinių tobulinimą.  Padaryti viską, kad dar labiau sustiprėtų mūsų ryšiai su klientais. Esame atviri ir visuomet stengiamės pelnyti kitų ir vienas kito pasitikėjimą bei abipusę pagarbą ir supratimą.

Kasdieninėje savo veikloje siekiame:

§  -- būti patikimu partneriu savo klientams ir užsakovams, greitai reaguoti į jų pageidavimus;

§  --būti savo srities profesionaliu, patikimu ir pažangiu  klientų partneriu;

§  --išlaikyti aukštą įmonės reputaciją, kultūringai aptarnauti klientus ir visada pateisinti jų perspektyvas bei lūkesčius;

§  --patiekti tik aukštos kokybės gaminius, atitinkančius aukščiausius europinius kokybės standartus;

§  --nuolat augti, veiklą grindžiant aukščiausiais kokybės valdymo standartais bei patikima ir tvirta partneryste;

§  --siekti pirmaujančių pozicijų savo produktų rinkos segmente, plėsti pardavimų plėtrą bei integraciją Baltijos šalyse.